Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-09-05 12:34:34

hetman3333

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 4
Punktów :   

Dmowski

Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznym stopniu stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu. Z jego publikacji wywodzi się idea Polski jako wielkiego państwa katolickiego narodu polskiego.

Offline

 

#2 2010-09-05 12:45:06

witold

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dmowski

Wielkie Słowa

Offline

 

#3 2010-09-11 10:11:27

hetman3333

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dmowski

Powinniśmy się organizować w grupy, w końcu w grupie siła   W 2004 roku przyłączyłem się do narodowców, minęło 6 lat i należy wreszcie rozkręcić Nowy Sącz. Jest wiele rzeczy do zrobienia, w tym mieście dużo się dzieje, po zatym  zauważyłem, że powoli ludzie zapominają o swojej dumie narodowej. Czy to pikieta czy sabotaż, czy spotkania, rozmowy, nieważne należy działać!!!!

Offline

 

#4 2010-09-11 10:23:26

tatar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dmowski

Jestem za i to mocno, trzeba się wziąść za tych komuchów, palikotów i innych złodzieji. Weźmiemy po kałachu i pójdziemy obsadzić ratusz miejski. No a narazie trzeba się zorganizować i odnaleść jak najwięcej swoich, przesiejemy drogocenną masę zwaną młodzieżą i odnajdziemy samorodki złota - patriotów


LUDZIE ODZYWAJCIE SIE NA FORUM!!!!!!!!!!!!,  NA MAILA,  NA TEL
POKAŻCIE , ŻE ŻYJE W WAS POLSKOŚĆ I ŻE WIECIE CO SIE KOŁO WAS DZIEJE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.burningelitelegion.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.ladygaga.pun.pl www.animesession.pun.pl www.warzywko.pun.pl